Неділя, 29.03.2020, 21:53
Математика  плюс
Персональна сторінка учителя математики і інформатики АллиЛисюк
Головна | Інформатика | Реєстрація | Вхід
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 

Уроки, матеріали до уроків

 

Інформатика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
Конспекти уроків
Розробка уроків по темі "Службове програмне забезпечення", 9 клас:
Матеріали до уроків:
Викладання інформатики в 5 класі 
 
 
Для 5 класу є дві програми з інформатики.
1. «Інформатика. Навчальна програма для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів» (автори Жалдак М.І., Морзе Н.В., Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я., Шакотько В.В.) із розрахунку 1 година на тиждень, яка передбачає що діти раніше не вивчали інформатику. На сьогодні в області існує багато класів і шкіл, в яких у початкових класах вивчався пропедевтичний курс інформатики. В таких класах не рекомендується додавати до Державної програми нових тем. Час, що може звільнитися при вивченні окремих тем програми 5 класу завдяки кращої підготовленості учнів, доцільно використати для розширеного і поглибленого вивчення питань програми, для виконання додаткових практичних робіт, творчих завдань, для проектної діяльності тощо.
2. Навчальна програма «Інформатика. 5-9 класи загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу» (за ред. академіків НАПН України А.М. Гуржія і В.Ю. Бикова) для використання в загальноосвітніх навчальних закладах з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу. Її опубліковано в журналі «Комп’ютер в школі та сім’ї» № 6 за 2012 рік. Враховуючи спеціалізацію навчального закладу вчитель може обрати для роботи цю програму. При цьому слід врахувати, що школи не будуть забезпечуватись підручниками, що їй відповідають.
Підручники з інформатики для 5 класу
Інформатика, 5 клас
 
      
- Морзе Н. В., Барна О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Саражинська Н. А., «Інформатика. 5 клас». Підручник, Зошит, Зошит для контролю знань, Зошит для практичних робіт та проектної діяльності, Посібник для вчителя "Готуємось до уроків інформатики"
- Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. «Інформатика. 5 клас», Підручник, Робочий зошит, Книжка для вчителя, Видавництво "Генеза"
 
5 клас 
 

Меню сайту
Форма входу
Корисні посилання
Освітній проект «На Урок»
Математика

«Методичний портал»

Інформатика

«Методичний портал»

Пошук
Архів записів
Корисні посилання
Українські уроки про ІТ каталог сайтів Пиши українською -->
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz